Ziedu iegādāšanās internetā un to piegāde uz Tevis izvēlēto vietu

Katram dzīvē pienāk svarīgi notikumi – apaļa jubileja tētim vai mammai, kāzas labākajam draugam, augstskolas absolvēšana, bērna piedzimšana, kristības u.c. Nereti šajos pasākumos tiek dāvināti krāšņi un ietekmīgi ziedi – rožu pušķi, ziedu grozi… Toties šeit var rasties problēmas – cilvēkiem nav laika skraidīt pa tirgu vai ziedu veikaliem, lai atrastu piemērotus ziedus.

Par to nevajadzētu satraukties, jo mūsdienās it visur ir pieejams internets, savukārt internetā (dažādos interneta veikalos) var atrast sev kāroto pušķi vai citus ziedus un kompozīcijas, kuras var pasūtīt, veicot samaksu par ziediem ar internetbankas palīdzību. Tavi pasūtītie ziedi nonāks Tevis izvēlētajā vietā (mājās, birojā, tavā darba vietā, viesnīcā (piemēram, SPA viesnīcā un restorānā “Pegasa pils“) u.c.).

Ja banka noraida Tavu maksājumu ar kredītkarti, tad, lūdzu, pārbaudi, vai Tava norēķinu karte ir reģistrēta drošiem pirkumiem internetā. Tā ir visbiežākā cilvēku kļūda, veicot pasūtījumus internetā.

Lai ziedu piegāde tiktu nodrošināta minētajos un vajadzīgajos svētkos, ziedu piegādātāji lūdz pasūtījumu veikt savlaicīgi (apmēram 3-5 dienas ātrāk pirms gaidāmajiem svētkiem).

Lai ziedu piegāde adresātam netiktu kavēta, ziedu piegādātāji lūdz arī norādīt precīzu informāciju par saņēmēju (adresi, darba vietas nosaukumu, telefonu u.c.). Pretējā gadījumā ziedu piegāde tiks veikta tikai pēc adreses precizēšanas. Par atkārtotu piegādi pārsvarā tiek piemērota papildus samaksa.

Ja piegādes momentā norādītajā adresē ziedu saņēmējs nav sastopams, tad ziedi visbiežāk tiek atstāti pie adresāta kolēģiem darba vietā, pie kaimiņiem dzīves vietā, pie citiem ģimenes locekļiem u.c.

Mūsdienās ziedu kurjers veic ziedu piegādi Rīgā, Jūrmalā, kā arī visās pārējās Latvijas pilsētās un novados, vienīgi piegādes izmaksas var atšķirties, piemēram, ja vieta (ziedu salons), no kuras pasūtīji ziedus, atrodas Rīgā, bet tu vēlies, lai ziedi tiktu piegādāti Ventspilī, tad piegāde varētu izmaksāt apmēram 10 eiro; ja vieta, no kuras pasūtīji ziedus, atrodas Rīgā, un tu vēlies, lai arī ziedi tev tiktu piegādāti Rīgā, varētu gadīties, ka ziedu piegāde neizmaksās pilnīgi neko. Tāpēc pirms tam rūpīgi visu apdomā, un tikai tad veic ziedu iegādāšanos internetā un ziedu piegādi ar kurjera palīdzību, lai nerastos vajadzība salīdzināt, kur ir izdevīgākais ātrais kredīts.

Tas nav nekāds noslēpums, ka ziedi internetā tiek pārdoti par zemākām (lētākām) cenām nekā tuvākajā ziedu salonā, tāpēc vien varbūt ir izdevīgāk iegādāties ziedus interneta veikalā. Šeit nāk prātā arī mūsdienās tik ļoti populārais interneta veikals un izsoļu portāls www.ebay.com, jo cilvēki aizvien vairāk izvēlas iegādāties preces tieši šeit, jo tās ir daudz lētākas, salīdzinot ar veikalā esošajām precēm. Ja vēlies uzzināt kaut ko vairāk par eBay, tad ieskaties ebayforums.lv, jo šajā adresē ir visa informācija par eBay; pie tam tā ir pieejama latviešu valodā.

Reizēm gadās tā, ka, ieejot ziedu veikalā, nav pat īsti ko nopirkt, jo visas puķes izskatās novītušas, un neviena no tām pircēju neuzrunā. Pasūtot ziedus internetā, ir gandrīz 100% garantija, ka ziedi tiks piegādāti uz mājām svaigi un kvalitatīvi – tie nekādā gadījumā nebūs novītuši. Tie stāvēs ilgi, nevis novītīs jau nākamajā rītā pēc iegādes, jo, piemēram, uzdāvinot lielu rožu klēpi savai iemīļotajai, tas nenovītīs ilgu laiku, ja iegāde būs veikta internetā. Tā kā tie daži eiro par piegādi neko neizteiks, jo ziedu kvalitāte ir garantēta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *